Festival minivolejbalu v Neratovicích se Vavřinci vydařil .

Festival Minivolejbalu Neratovice. V sobotu naše “vavřinecké barvy” poměrily síly v modrém, zeleném i červenem minivolejbale!

Družstvo Vavřinec  A (Emča, Anička, Majda) celkove 11. misto bylo pěkným umístěnim ve velké konkurenci celkem 42 družstev v modrém  . O slušný výsledek se zaslouzilo také družstvo Vavrinec B ( Terezka, Anička a Nikča), které měly na turnaji premieru.

V zelenem si odbyly další premiéru Nikča, Barča a Emča. Byla to pro ně velká nová zkušennost a určitě i motivace do dalšího tréninku 🙂 .

V červeném jsme měly silné zastoupení 6 týmů . Vynikajiciho výsledku dosáhly Lucka a Eliškou, které v konkurenci více než 50 družstev vybojovaly vynikajici 4 misto a i když  je brambora mrzela , zaslouži velkou pochvalu 👍👏. Priste to urcite cinkne ✊️ .  Vsechny ostatni hráčky (Eliška, Barča, Ellie, Viky, Linda, Petra, Verča, Klárka, Kristýnka a Kája) bojovaly a mezi silnou konkurencí se určitě neztratily. Všem velká gratulace a hurá do dalšího treninku 💪💪💪.  Diky take rodičům za skvělou podporu ! 😊

V neděli nás na oranžovém minivolejbale reprezentovaly Thea s Janičkou 👍👏. .
Akční  fotky můžete vidět také na našem Facebooku Vavřinec Kladno.