KP starší žačky – Kladno

V neděli 8.12. 2019 se odehrálo další kolo krajského přeboru, tentokrát v domácím prostředí. První zápas jsme hrály proti Roztokům. Ze začátku byl zápas vyrovnaný, ale po chvíli jsme jim utekly.Nakonec se nám Roztoky podařilo porazit 2:0. Další zápas jsme hrály proti Nymburku, se kterým jsme opět vyhrály 2:0. Spoustu bodů nám nahnaly šňůry podaní našich holek, i když jsme občas zkazily smeč nebo servis do sítě, či autu, dokázaly jsme to vždy nějak dohnat. V zápase jsem se hodně povzbuzovaly a hlavně lavička a fanoušci, což nás motivovalo a lépe se nám hrálo. V třetím a posledním zápase, jsme proti sobě měly velmi těžkého soupeře a to Kralupy A. Měly velmi těžké podání, které se nám bohužel jen zřídka podařilo vybrat a smeče nám také daly zabrat. V prvním setu se nám vůbec nedařilo. Druhý set už byl o něco lepší, ale bohužel jsme to nezvládly dotáhnout a prohrály jsme 0:2. V celkovém součtu jsme si do tabulky dnes připsaly dalších 6 bodů.