Dodatečná kvalifikace starších žákyň

V sobotu 6.10.2019 starší žačky A odehrály tři zápasy. Hrály jsme v krásné hale v Kutné Hoře.
První zápas jsme hrály proti TK Sokol Jiskra. Vyhráli jsme 2:0. První zápas jsme se rozehřívaly, moc nám nešlo podaní, ale šel nám útok a příjem.
Druhý zápas jsme hrály proti Benátkám a prohrály jsme 2:1. První set jsme vyhrály 25:17. Druhý set  jsme prohrály 25:19 a třetí set jsme prohrály 15:13. Tento set jsme se hodně snažily, ale dělaly jsme hloupé chyby.
Třetí  zápas jsme hrály proti Hořovice A, vyhrály jsme 2:1. První set jsme vyhrály 25:15. Hodně nám šel útok a podání. Druhý set jsme prohrály 26:24. Nešlo nám podání a příjem. Třetí set jsme vyhrály 18:16. Bylo to hodně napjaté, ale my jsme se nedaly. Hodně  jsme se povzbuzovaly a rvaly se o výhru.
Postoupily jsme mezi osm nejlepších týmů.
Moc děkujeme fanouškům kteří nás moc povzbuzovaly.