První kolo českého poháru

O víkendu 28.9 – 29.9.2019 odehrály starší žačky 1. Kolo českého poháru. V prvním dni se jim vedlo velmi dobře a skončily na druhém místě. První den jsme hrály 4 zápasy.

První proti Plzni 1:2 Kladno, druhý proti Chodovu 2:0 Kladno, třetí proti Mostu 0:2 Kladno a čtvrtý proti Orion B 0:2 Kladno.

První zápas byl velmi obtížný, ale i tak jsme daly do zápasu vše a nad Plzní vyhrály. Druhý zápas jsme hodně kazily příjem. Takže máme, co zlepšovat. Třetí zápas jsme si vedly hodně dobře a vyhrály. Čtvrtý zápas jsme si udělaly radost a celý den zakončily výhrou.

Druhý den 29.9. jsme hrály tři zápasy proti Lokomotiva Plzeň 2:0 Kladno. Druhý proti Orion A 2:1 Kladno. Třetí proti Plzni 2:0 Kladno

První zápas se nám moc nedařilo podání, příjem a chyběl nám pohyb v poli. Druhý zápas jsme se oproti prvnímu zlepšily a bylo to velmi těsné, ale i tak jsme druhý zápas prohrály. Třetí zápas byl v prvním setu velmi těsný a Kladno prohrálo 25:19, ale ve druhém se nám velmi nedařilo a prohrály jsme 25:4… A tak sestupujeme do třetí skupiny. Myslím si, že máme na čem pracovat.

 

Beata Šestáková