KP rozlosování 2019/2020

Pořadatelé KP mládeže ve volejbale (2019-2020)

Krajský přebor mladších žákyň (19 družstev)

Družstva jsou územně rozdělena do dvou skupin A (devítičlenné) a B (desetičlenné).
V obou skupinách se družstva utkají formou turnajů každý s každým dvakrát. Hraje se na 2 vítězné sety.

Pořadatelé a termíny:
Skupina A
Kolín, Nymburk A, Nymburk B, Pečky, Kostomlaty, Benátky A, Benátky B, Brandýs, Říčany.
1. kolo – 13. října: Volleyball Nymburk B (2 hřiště), TJ Sokol Brandýs nad Labem (1 hřiště)
2. kolo – 10. listopadu: VK Benátky nad Jizerou B (2 hřiště), SC SPIRIT Říčany (1 hřiště)
3. kolo – 1. prosince: SK Volejbal Kolín (2 hřiště), TJ Sokol Kostomlaty (1 hřiště)
4. kolo – 19. ledna: VK Benátky n. Jizerou A (2 hřiště), TJ Sokol Brandýs n. Labem (1 hřiště)
5. kolo – 16. února: SK Volejbal Kolín (2 hřiště), SC SPIRIT Říčany (1 hřiště)
6. kolo – 5. dubna: Volleyball Nymburk A (2 hřiště), TJ Spartak Pečky (1 hřiště)

Skupina B
Neratovice, Mělník, Kralupy, Kladno A, Kladno B, Rakovník, Roztoky, Králův Dvůr, Hořovice, Příbram.
1. kolo – 13. října: TJ Kralupy (2 hřiště), TJ Baník Příbram (1 hřiště)
2. kolo – 10. listopadu: TJ EMĚ Mělník (2 hřiště), Vavřinec Kladno A (2 hřiště)
3. kolo – 1. prosince: Vavřinec Kladno B (3 hřiště), TJ Sokol Roztoky (1 hřiště)
4. kolo – 19. ledna: TJ Sokol Králův Dvůr (1 hřiště), TJ Spartak Hořovice (2 hřiště)
5. kolo – 16. února: Vavřinec Kladno A (3 hřiště), 15. března: TJ Sokol Králův Dvůr (1 hřiště)
6. kolo – 5. dubna: TJ Neratovice (2 hřiště), VK Rakovník (2 hřiště)

Jarní část:
Uskuteční se turnaje o konečné umístění v těchto termínech: 26.4., 10.5.

Termíny Republikové soutěže:
Předkolo: 21. – 22.3.
Kvalifikace: 18. – 19.4.
Finále: 15. – 17.5.
Účastnit se může každé družstvo.

Krajský přebor starších žákyň (22 družstev)
Podzimní část:
Družstva jsou územně rozdělena do tří skupin A (osmičlenné), B a C (sedmičlenné).
Ve všech skupinách se družstva utkají systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Hraje se na 2 vítězné sety.
Prvních 2 družstva z každé skupiny postoupí do finálové skupiny, družstva umístěná na 3. a 4. místech postoupí do dodatečné kvalifikace o zbylá dvě volná místa ve finálové skupině, družstva umístěná na 5. až 8. místech budou hrát v některé ze dvou 2. výkonnostních skupin.

Pořadatelé a termíny (sobota):
Skupina A
Kutná Hora, Kolín, Nymburk, Říčany, Čelákovice, Brandýs, Benátky, Mladá Boleslav
1. kolo – 7. září: TJ Sokol Brandýs n. Lab. (2 hřiště) – volno: Kutná Hora, Kolín, Nymburk
2. kolo – 14. září: Volleyball Nymburk (2 hřiště) – volno: Říčany, Čelákovice, Brandýs
3. kolo – 21. září: SK Volejbal Kolín (3 hřiště) – volno: Benátky, Mladá Boleslav
Skupina B
Neratovice, Mělník, Kralupy A, Kralupy B, Kunice, Benešovská, Zruč
1. kolo – 7. září: TJ Kralupy A (2 hřiště) – volno: Kunice, Benešovská, Zruč
2. kolo – 14. září: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (2 hřiště) – volno: Neratovice, Mělník
3. kolo – 21. září: TJ Neratovice (2 hřiště) – volno: Kralupy A, Kralupy B
Skupina C
Roztoky, Kladno A, Kladno B, Hořovice A, Hořovice B, Králův Dvůr, Příbram
1. kolo – 7. září: Vavřinec Kladno A (2 hřiště) – volno: Králův Dvůr, Příbram
2. kolo – 14. září: TJ Spartak Hořovice (2 hřiště) – volno: Roztoky, Kladno A, Kladno B
3. kolo – 21. září: TJ Baník Příbram (2 hřiště) – volno: Hořovice A, Hořovice B

Dodatečná kvalifikace (6 družstev)
6. října – pořadatel se 2 hřišti (přednostně vybrán z družstev, která nebyla pořadatelem v podzimní části). 8 utkání, první dvě družstva postoupí do finálové skupiny.

Zimní část:
Na základě podzimní části a kvalifikace budou družstva rozdělena do 1. výkonnostní skupiny (osmičlenné) a do dvou 2. výkonnostních skupin (sedmičlenných).
Finálová skupina: 7 kol, v každém kole 2 turnaje po 4 družstvech.
6 družstev je 2x pořadatelem, 2 družstva 1x.
Každý s každým se utká 3x.
Termíny: 3.11., 24.12., 8.12., 12.1., 9.2., 23.2., 4..4. (so)
V případě kolize s jarními prázdninami se bude řešit po rozdělení do slupin náhradní termín.
Druhé skupiny: 7 kol, v každém kole turnaj po 5 družstvech, dvě družstva mají volno. Každé družstvo je 1x pořadatelem a 2x má volno.
Každý s každým se utká 3x.
Termíny: 3.11., 24.11., 8.12., 12.1., 9.2., 23.2., 4.4. (so)

Finálový turnaj nejlepších 5 družstev se uskuteční 19.4.2020 Pořadatelem je nejlepší družstvo (se 2 hřišti) po základních 7 kolech.

Závěrečné turnaje o umístění na 6. až 22. místě se uskuteční 25.4.2020 (sobota).

Termíny Mistrovství ČR:
Kvalifikace: 8. – 9.5.
Finále: 22. – 24.5.