Baráž kadetek: Havlíčkův Brod 12.-14.4.2019

V pátek 12.4.2019 jsme vyrážely kolem druhé hodiny (obě trenérky Irči) s plnou sestavou 12ti hráček bojovat o udržení v 1.lize kadetek do Havlíčkova Brodu.  První zápas proti Žatci jsme zahajovaly v 18.00 hodin v náhradní tělocvičně. Po nervózním začátku, kdy jsme prohrávaly 5:12 a ještě 9:15, se naše hra bojovností pomalu začala obracet v náš prospěch. Dařilo se nám poměrně dobře přijímat. Na útoku se bez větších komplikací dařilo skládat. Proto jsme si cca za 1 hodinu a půl připisovaly do tabulky první 3 cenné body.

Druhý zápas s Hořovicemi nebyl vůbec jednoduchý. Tvrdě se bojovalo o každý míč. Pěkné výměny střídaly lacinné chyby. Nakonec se nám podařilo soupeře naštěstí zdolat ve čtyřech téměř vyrovnaných setech.

V sobotu odpoledne nás čekalo zápolení s domácími hráčky, které měly v této sezóně také zkušenosti z 1.ligy. Dokázaly jsme zvítězit ve třech setech, i když první a třetí set byl naprosto vyrovnaný.

Do neděle jsme vstupovaly s tím, že už nám bude stačit jedna výhra ze dvou zápasů. To jsme splnily hned v zápase prvním, s Klatovy. Naše soupeřky vypadaly unaveně a chvílemi až odevzdaně. Bylo to pro nás celkem jednoduché vítězství.

V posledním zápase se klání zapojila i naše lavička, která po všechny tři dny poctivě fandila! Po nervózním začátku, kdy nastoupila do druhého setu, se pomaličku začala dostávat do hry. I z tohoto zápasu jsme si připsaly do tabulky 3 body, tedy z celkových 15ti bodů, máme všechny!!

Pochvalu za bojovnost si zaslouží všech 12 hráček!!